ParacardKullanma Kılavuzu 01:

İçindekiler

Paracard dünyasına hoş geldiniz.

Paracard’ınız ile dilediğiniz an Garanti’deki hesabınızdan para çekebilir ve alışverişlerinizde para yerine kullanarak bonus kazanabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak daha pek çok özelliğiyle Paracard her zaman yanınızda.

ParacardKullanma Kılavuzu 02:

Çağın hızına nasıl ayak uydurulur?

Diyelim ki bir toplantıya yetişmek için karşıya geçeceksiniz. İskeleye kadar geldiniz ve vapur kalkmak üzere.

İki seçeneğiniz var.
Gişeden parayla jeton alarak kaderinizi gişe görevlisinin ellerine teslim edebilirsiniz ya da Paracard Trink ile bir dokunuşla trink diye geçip, kalan vaktinizde çay içip gazete okuyabilirsiniz.

Paranın yeni şekli Paracard Trink, hem vakit hem Bonus kazanmanız için geliştirildi.

ParacardKullanma Kılavuzu 03:

Paracard’la bedava alışveriş nasıl yapılır?

Her Bonus İşyeri'nde (kapısında bonus sticker bulunan mağazalar) para yerine Paracard kullanılır, yurt içinde ve yurt dışında tüm alışverişlerinizde biriken bonuslarla istenilen Bonus İşyerleri'nde bedava alışveriş yapılır.

Bonus Program Ortakları'nda yaptığınız alışverişlerdeyse daha da fazla bonus kazanır, kazandığınız bonusla bedava alışveriş yapabilir ya da birikmiş bonuslarınızı Bonus Card'ınıza aktarabilirsiniz.

Biriken bonus tutarı ekstreden ve İnternet Şubesi'nden takip edilebilir. Kampanyalar takip edilip daha fazla bonus kazanılabilir.

ParacardKullanma Kılavuzu 04:

Paracard’la hesaplı alışveriş nasıl yapılır?

Harcanması istenen tutar ay başında hesaba yatırılır. Hesap özetinden, İnternet Şubesi’nden ve Paramatik’lerden ay içinde yapılan işlemler görüntülenir; hesap şaşmaz.

Nereye ne kadar para harcandığı anında takip edilir. Para yerine kullanılarak bir de ekstradan bonus kazanılır.

ParacardKullanma Kılavuzu 05:

İnternette Gönül Rahatlığıyla Nasıl Alışveriş Yapılır?

Siz de internet çağına ayak uydurmak, dilediğiniz ülkeden istediğiniz mağazadan alışveriş yapmak istiyor ama kart bilgilerinizi paylaşmaya çekiniyor musunuz? Çekinmeyin, ihtiyacınız olan tek şey Paracard Web sahibi olmak.

İnternet alışverişleri için geliştirilmiş bir sanal kart olan Paracard Web'i içine istediğiniz miktarda yükleme yaparak kullanırsınız. Alışverişiniz bittiğinde Paracard Web'in içindeki miktar da, başkalarının kart numaranızı kötüye kullanma riski de sıfırlanır. Paracard Web ile kontrolü elinize alır, güvenli internet alışverişinin keyfini çıkarırsınız.